Insolvence 2008

Správný partner pro insolvenční správce

Podporujeme insolvenční správce ve všech fázích insolvenčního řízení.  Zrychlujeme, zjednodušujeme, počítáme, automatizujeme úkony v insolvenčním řízení. Snadno si u nás zřídíte provozovnu nebo si najmete virtuální asistentku. Šetříte tak čas i peníze.

Pravidelně se s insolvenčními správci dělíme o informace o chystaných novelách, změnách či trendech v insolvenčním světě. Pořádáme školenísemináře s uznávanými odborníky.

Software pro insolvenční správce
Software pro insolvenční správce
Virtuální asistentka
Virtuální asistentka
Provozovny v každém kraji
Provozovny v každém kraji
Informační servis
Informační servis

Využívám software Insolvence 2008 po celou dobu své činností. Líbí se mě přehledné uživatelské rozhraní, pravidelná školení při úpravě softwaru, manuály zasílané do e-mailu a uživatelská podpora ve všechny pracovní dny. Velice mě zjednodušuje práci. Stejně tak využívám i provozovny. Zde je veliké plus nejen to, že jsou v každém kraji, ale zejména nezanedbatelná úspora financí a možnost objednání si termínu přezkumu či jiného jednání i telefonicky.

Mgr. Eva Hradecká

Insolvenční správkyně

Insolvence 2008 v číslech

2007

Začínáme jako malý tým právníků a programátorů. Máme velkou vizi: Zjednodušíme insolvenčním správcům jejich práci.

2008

Vyvíjíme software pro insolvenční správce. Nasloucháme při tom přímo potřebám, přáním a představám samotných správců.

2011

Spouštíme službu Monitoring insolvenčního rejstříku. Spolehlivý způsob pro věřitele, jak nikdy nepropásnout podání přihlášky do insolvenčního řízení.

2012

Abychom agendu insolvenčním správcům ještě víc usnadnili, zavádíme službu Virtuální asistentka.

2014

Máme cenné informace o stavu insolvencí v Česku a chceme je insolvenčními správci sdílet. Spojujeme se s kapacitami v oboru a pořádáme konference a semináře. Konference Insolvence si rychle získává skvělé jméno.

2015

Podílíme se na tvorbě slovenské obdoby insolvenčního rejstříku – Registru úpadcov. 

2016

Nová služba pro naše klienty – Monitoring věřitelů. Díky ní je možné monitorovat i to, kdo přihlásil svoji pohledávku do insolvenčního řízení.

2017

Služba Provozovna umožňuje insolvenčním správcům si snadno zřídit provozovnu v kterémkoliv kraji.

2020

Velký milník pro software: Automatické načítání přihlášek.

2022

Nový modul Chytrá korespondence dokáže automaticky vygenerovat a připravit k odeslání dokumenty pro hromadnou korespondenci.

Kontakt