Insolvence 2008

Správný partner pro insolvenční správce

Podporujeme insolvenční správce ve všech fázích insolvenčního řízení.  Zrychlujeme, zjednodušujeme, počítáme, automatizujeme úkony v insolvenčním řízení. Snadno si u nás zřídíte provozovnu nebo si najmete virtuální asistentku. Šetříte tak čas i peníze.

Pravidelně se s insolvenčními správci dělíme o informace o chystaných novelách, změnách či trendech v insolvenčním světě. Pořádáme školenísemináře s uznávanými odborníky.

Profesionální služby pro insolvenční správce
Profesionální služby pro insolvenční správce
Vzdělávání s odborníky po celý rok
Vzdělávání s odborníky po celý rok
Informační portál Insolvenční zóna
Informační portál Insolvenční zóna

Využívám software Insolvence 2008 po celou dobu své činností. Líbí se mě přehledné uživatelské rozhraní, pravidelná školení při úpravě softwaru, manuály zasílané do e-mailu a uživatelská podpora ve všechny pracovní dny. Velice mě zjednodušuje práci. Stejně tak využívám i provozovny. Zde je veliké plus nejen to, že jsou v každém kraji, ale zejména nezanedbatelná úspora financí a možnost objednání si termínu přezkumu či jiného jednání i telefonicky.

Mgr. Eva Hradecká

Insolvenční správkyně

Historie

Existujeme od roku 2007. Začínali jsme u jednoho stolu a dnes platíme za hodnotného parťáka českých insolvenčních správců. Jak jsme se dostali tam, kde jsme?

Založení společnosti

Začínali jsme v roce 2007 jako malý tým právníků a programátorů. Díky insolvenčnímu zemětřesení, které proběhlo v následujícím roce a znamenalo přelom v právním prostředí i celé společnosti, jsme se pro insolvenci nadchli a rozhodli se jí věnovat naplno.

Insolvenční správce

Pro nově vznikající společnost jsme vybrali název Insolvence 2008 a pustili se do programování softwaru pro správu insolvenčních řízení.

Neocenitelný pomocník

Abychom z něj udělali co nejlepšího pomocníka, zorganizovali jsme pravidelná „klubová setkání“ s insolvenčními správci, na kterých jsme naslouchali každodenním starostem a dávali dohromady jejich představy o usnadnění náročné administrativy. Tak jsme získali první uživatele našeho softwaru, který jsme nazvali prostě Insolvenční správce.

Virtuální asistentka

Do insolvenčního procesu jsme se rozhodli zapojit nejen softwarem, ale i vlastními silami a znalostmi. Zavedli jsme službu Virtuální asistentka, která pomáhá správcům se zpracováním a kontrolou dat v softwaru. Hlídá termíny, pomáhá vyvažovat administrativní úkony a v problematice se vyzná.

Semináře a konference

Díky každodenní komunikaci se správci jsme zjistili, že kromě běžné agendy musí sledovat nejnovější dění a neustále se vzdělávat. Oslovili jsme proto kapacity z oboru a uspořádali vzdělávací Semináře s odborníky. Díky velkému zájmu se rozrostly na celoroční záležitost završenou KONFERENCÍ INSOLVENCE.

Insolvenční zóna

Pro komplexní podporu oboru začal fungovat náš informační portál Insolvenční zóna, který zpracovává nejen aktuální témata z insolvence, ale také dotazy samotných dlužníků a věřitelů.

Software pro veřejnost

Abychom pomohli také veřejnosti, naprogramovali jsme Monitoring rejstříku věřitelů a Monitoring insolvenčního rejstříku.

Systém provozoven

Díky novele insolvenčního zákona v roce 2017 jsme správcům zajistili plynulý přechod na systém Provozoven v jednotlivých krajích.

Kontakt