Blog

Zjednodušujeme práci insolvenčním správcům. Software automatizuje úkony v insolvenčních řízeních, virtuální asistentka pomáhá s administrativou a sdílené provozovny ve více krajích přinášejí insolvenčním správcům více řízení.

Přečtěte si případové studie a články, které podrobně představují naše služby a ukazují jejich konkrétní přínos pro insolvenční správce.

Provozovny insolvenčních správců bez starostí a nákladů, které se nikdy nevrátí

Pokud se insolvenční správce rozhodne vést vlastní krajskou provozovnu, znamená to pro něj výdaj ve výši několik desítek tisíc měsíčně, ročně se pak náklady vyšplhají ke stovkám tisíc. Oproti tomu za sdílenou provozovnu zaplatí insolvenční správce zlomek této částky. Přečtěte si srovnání vlastní provozovny insolvenčního správce oproti provozovně sdílené.

Číst celé

Jak jsme insolvenční správkyni přinesli víc řízení bez starostí a s minimálními náklady

Více provozoven pro insolvenčního správce znamená i více insolvenčních řízení. Ale také starosti a výdaje navíc. U Insolvence 2008 si sjednáte provozovnu bez starostí a s minimálními náklady. Přečtěte si, jak jsme díky pěti novým provozovnám pomohli zvýšit nápad řízení u pražské insolvenční správkyně. Díky softwaru jí navíc usnadňujeme administraci případů.

Číst celé

Jak na velký konkurz: Software pro insolvenční správce nahraje pohledávky během chvilky

Probíhající konkurz Sberbank ukazuje, jak rozsáhlá mohou  úpadková řízení být. Pokud v nich navíc jde o miliardy a jsou zároveň ostře sledována v médiích, kladou na insolvenčního správce vysoké nároky. Kromě jiného je potřeba rychle zpracovat velké množství přihlášených pohledávek, často v řádu několika stovek. Kancelář správce může strávit několik týdnů ručním zadáváním pohledávek, nebo může využít chytrého softwaru, který pohledávky automaticky načte do systému během pár minut.

Číst celé

Samostatná a spolehlivá asistentka, která si nikdy nevezme dovolenou

„Virtuální asistentka vám sice neudělá kávu, ale některé povinnosti kanceláře insolvenčního správce zvládne vyřešit ještě dřív, než se o nich správce vůbec dozví,“ říká s nadsázkou Ing. Romana Nováková, insolvenční správkyně, daňová poradkyně a zakladatelka NORA insol v.o.s. Přečtěte si, jak hodnotí službu virtuální asistentka od Insolvence 2008.

Číst celé
Kontakt